ЗА НАС

Ningbo Jinghai е формирана од 2012 година од страна на г-дин Haibo Чен. Со богато искуство во обработка делови, висока прецизност производи и навремена испорака, таа има развиено брзо, па до сега, имаме три одделенија за обработка, а повеќе од 80 вработени. За да се задоволат барањата на растечката капацитет за производство, бројот на опремата постојано се зголемува, и се повеќе и повеќе високо-технолошки штабови ни се придружат.

  • 80 Началниците
  • 3/4 оска
  • 8 искуство
  • 24 часа услуги
  • cs
  • Види и самиот.

    Зборови само може да ви каже многу. Проверете го овој галерија на слики да се види Jinghai секој агол.

  • АДС

Направи дури и повеќе

Направи дури и повеќе: Ние прифаќаме било ОЕМ и ODM бизнис. И снабдување на клиентите еден-стоп услуга, вклучувајќи дизајн, Evalution, цитат, обработка, логистика, царинење. Можете само да ги споделите со нас вашето барање или идеја, ние ќе се направи работата на одмор за вас.

Се надеваме на истрага, и добредојде на вашата посета во секое време. Ви благодарам.

Фала многу за читање

Дали имате било какви querry? Pls не двоумете се да контактирате со нас.Ние сме стојат од страна да ви служи.