RRETH NESH

Ningbo Jinghai u formua që nga viti 2012 nga z Haibo Chen. Me përvojë të pasur në pjesët e përpunimit, produktet e lartë saktësi dhe shpërndarjen në kohë, ajo ka zhvilluar me shpejtësi deri më tani, ne kemi tre departamente të përpunimit dhe më shumë se 80 të punësuar. Për të përmbushur kërkesat e rritjes së kapacitetit të prodhimit, numri i pajisjeve mban në rritje, dhe gjithnjë e më shumë shtabet të teknologjisë së lartë të bashkohen me ne.

  • 80 Shtabet
  • 3/4 Axis
  • 8 përvoja
  • 24 orë Shërbimi
  • cs
  • Shih për veten tuaj.

    Fjalë vetëm mund t'ju them aq shumë. Shikoni këtë galeri të fotografive për të parë Jinghai çdo kënd.

  • CSA

Bëjë edhe më shumë

Bëjmë edhe më shumë: Ne pranojmë çdo OEM dhe ODM biznesit. Dhe konsumatorit të furnizimit të shërbimit me një ndalesë, duke përfshirë projektimin, pastrimin vleresimi, citat, Processing, Logjistika, doganor. Ju vetëm na tregoni kërkesën tuaj ose ide, ne do të bëjmë punën pjesën tjetër për ju.

Looking forward për kërkesën tuaj, dhe mirëpresim vizitën tuaj në çdo kohë. Faleminderit.

Thanks a lot për leximin tuaj

A keni ndonjë querry? Pls mos hezitoni të kontaktoni us.We janë sehir për të shërbyer ju.